Header Top Menu

Login Menu block

Waar kijk je als eerste naar? En wat is het belangrijkste?

Posts [ 337 ] Lid sinds [ 20/02/2003 ] Online [ nee ]
Printervriendelijke versieSend to friend

Als je een vrouw tegenkomt, waar kijk je dan als eerste naar?
Wat moet een vrouw hebben als je haar aantrekkelijk vind?

Posts [ 17 ] Lid sinds [ 29/06/2005 ] Online [ nee ]

Ach, volgens mij zie je schoonheid (knap bekkie) na een tijdje niet meer. Dan vind je het \'gewoon\' en valt het niet meer zo op in vergelijking met de eerste maanden/jaren. Als ik zo af en toe eens een \'complimentje\' krijg mbt mijn vriendin haar uiterlijk dan denk ik altijd weer \'verdomd, ze is inderdaad mooi\'.


12 januari is DE dag !

Posts [ 899 ] Lid sinds [ 17/06/2005 ] Online [ nee ]

Ze moet gewoon zijn zoals mijn vriendin... en hoppa.... heb ik ff geluk! Dat is ze! Zij is alles wat ik mooi vindt: eerlijk, goed uiterlijk, heerlijke vastpakkers (a.j.b.w.i.b.), superlief en nu het mooiste: draagster van ons kleine frummeltje!!!!!!!!!
:oops: :roll: Wink :!:


* One Happy Family!!! * Kaylee's website * Jayden's website

Posts [ 113 ] Lid sinds [ 01/07/2005 ] Online [ nee ]

ik werk ook altijd via 3xb methode Cool

billen borsten bekkie hahaha

ook in deze volgorde :roll:


Posts [ 1666 ] Lid sinds [ 10/04/2005 ] Online [ nee ]

Ik weet eigenlijk niet waar ik het eerst naar kijk, wel is het gezicht belangrijk want (misschien helaas Laughing out loud Laughing out loud ) dat zie je toch het vaakst naakt Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud .

Verder val ik absoluut niet op maatje panlat, ik ben dan zo bang dat die doorbreken als je je eens laat gaan. Niet dat ik zo\'n beest ben maar ik ben zelf ook niet echt maatje panlat (toch 90 kilo schoon aan de haak) en dat is dan niet echt een goede combi.

Maar wat het lichaam te bieden heeft wordt altijd nog begeleid door een karakter wat er onder ligt. En het blijkt vaak maar al te waar, mooir vrouwen weten te goed dat ze mooi zijn en hebben dan vaak een bitcherig karakter. Natuurlijk zijn er uitzonderingen (in ieder geval voor ieder zijn eigen vriouw/vriendin Wink ............................tenminste als het goed is).


Karli

IK ben niet schizofreen, JIJ denkt alleen dat WIJ dat zijn.

Posts [ 452 ] Lid sinds [ 01/09/2004 ] Online [ nee ]

er is op de tv een nieuw programma waarbij men mensen aan psychologische testen en experimenten onderwerpt. Een van de experimenten was (gehoord op de radio, dus niet gezien) dat men mannen met een oogcamera en andere apperatuur voorzag en toen een willekeurig aantal vrouwen liet binnenkomen.

Vooraf was de mannnen de vraag gesteld, waar ze op lette bij de eerste indruk van een vrouw...bijna allemaal zei ogen of andere onopvallende dingen.

Blijkt na het experiment dat 100% van de mannen direct naar Borsten en Billen kijken en daarna pas naar het gezicht!!

Ik vond het wel geinig.


"Have you ever noticed that if you rearranged the letters in mother in law, they come out to Woman Hitler?"

klik hier voor onze site

Posts [ 36 ] Lid sinds [ 19/04/2005 ] Online [ nee ]

Ik sluit me helemaal aan bij Djeez. Niet langer als 1,70 is een must. Verder let ik gelijk op voeten/schoenen. Vrouw met panty\'s/kousen is bij voorbaat yum.


"Not the Mama"

Posts [ 92 ] Lid sinds [ 17/04/2005 ] Online [ nee ]

Ik val op niet al te lange ( ben zelf 1m67 ) vrouwen, met kleine voetjes en redelijk gevuld lichaam. Beetje vlees op de botten is helemaal niet verkeerd! En minimaal cup C. En rechte, witte tanden zijn ook belangrijk. Bij mijn vrouw ben ik aan het goeie adres!


Je hoeft niet aan een boom te hangen om een eikel te zijn.
En hoe ver is Pino nu ?

Posts [ 120 ] Lid sinds [ 03/04/2005 ] Online [ nee ]

Eerst de kop ,dan de d\'r tieten, ja en dan de kont!! Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud

En natuurlijk zaadvragende ogen!!! Cool Cool

Maar ja da\'s het droombeeld van bijna elke man!!


Posts [ 175 ] Lid sinds [ 14/04/2005 ] Online [ nee ]

Houd juist niet speciaal van blond, ik ga meer voor de rood- en donkerharigen. Laughing out loud

Er zijn andere dingen waar ik eerst op let: de nek en de taille (in de juiste verhoudingen), maar de standaard ogen-borsten-billen (in die volgorde) komen snel daarna... Wink


Posts [ 78 ] Lid sinds [ 14/04/2003 ] Online [ nee ]

Blond.... mjammie. Verder vind ook ik goed verzorgd uiterlijk belangrijk. Hoeft geen modepopje te zijn, mag best wat vlees aanzitten...

Kijk altijd als eerste naar: borsten. Grote borsten spreken mij bijzonder aan, maar vraag me wel af of grote borsten bij uitdoen van bh afrollen als vliegevangers. Dat vind ik 4x niks!


Posts [ 32 ] Lid sinds [ 05/10/2004 ] Online [ nee ]

\"thedoc\ wrote:
Ik hou erg van goed gevulde vrouwen. Superdun heeft niet mijn voorkeur. Lang haar vind ik ook erg mooi. Laughing out loud
Naast het uiterlijk, moet het innerlijk ook kloppen. Het kan nog zo\'n mooie vrouw zijn, maar al sje er niet mee kan leven heb je er ook niets aan.

euhm een beetje bite is inderdaad een must!


Laugh and live a long life!

Posts [ 230 ] Lid sinds [ 08/03/2004 ] Online [ nee ]

Ik hou erg van goed gevulde vrouwen. Superdun heeft niet mijn voorkeur. Lang haar vind ik ook erg mooi. Laughing out loud
Naast het uiterlijk, moet het innerlijk ook kloppen. Het kan nog zo\'n mooie vrouw zijn, maar al sje er niet mee kan leven heb je er ook niets aan.


Ik heb 2 dochters, Sanne en Kim.

Posts [ 21 ] Lid sinds [ 06/09/2004 ] Online [ nee ]

Kort donker haar! Een klein vrouwtje, mag best wat \'bite\' hebben (beetje geleefd lichaam, niet superslank)

Vind wel belangrijk: toonbaar gebit, slecht gebit vind ik verschrikkelijk en beetje gevoel voor mode. Smile


Posts [ 32 ] Lid sinds [ 05/10/2004 ] Online [ nee ]

.... ja grote voeten verschrikkelijk!! Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud

En dan hebben ze nog van die platte puntige schoentjes aan, gruwelijk Tongue


Laugh and live a long life!

Posts [ 136 ] Lid sinds [ 12/07/2004 ] Online [ nee ]

Ik kijk over het algemeen toch meestal gelijk naar(in deze volgorde) haarkleur,gezicht,borsten,billen,benen...

Wat betreft mijn voorkeur:
1)over het algemeen (lang) blond haar
2)niet al te dun gebouwd (beetje kont is lekker Laughing out loud )
3)en niet te klein (minimaal 1.70)
4)en zeer zeker GEEN grote voeten Laughing out loud

P.S: als je dit leest schat, ik meen er niks van hoor, ik kijk noooooit naar een ander Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud


Posts [ 452 ] Lid sinds [ 01/09/2004 ] Online [ nee ]

in eerste aanleg heel oppervlakkig: lichaam en gezicht. Het hele plaatje moet kloppen.
Ik knap absoluut af op dikke billen en grote borsten. Korte benen doen \'t ook niet echt voor mij.
Ik ben nogal kieskeurig...grin.

Het mooist vind ik vrouwen met lang blond haar...vandaar dat ik een vrouw met donker bruin kort haar heb... Laughing out loud Laughing out loud


"Have you ever noticed that if you rearranged the letters in mother in law, they come out to Woman Hitler?"

klik hier voor onze site

Posts [ 747 ] Lid sinds [ 02/04/2003 ] Online [ nee ]

Ik ben meer een achterwerk-man Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud . Zie ik een string door of boven de broek heen dan Shock Shock Shock Shock .


Posts [ 32 ] Lid sinds [ 05/10/2004 ] Online [ nee ]

\"Bril\ wrote:
Ik kijk altijd onbewust als eerste naar de borsten.

... doe ik ook Cool

Half lang zwart haar en ik ben weg!!


Laugh and live a long life!

Posts [ 337 ] Lid sinds [ 20/02/2003 ] Online [ nee ]

Ik kijk altijd onbewust als eerste naar de borsten. Als dat niets is ben ik vaak al afgehaakt, alleen een welluidende stem kan dit nog goed maken, sorry :oops: :oops: heb dit niet helemaal onder controle

Ik vind alternatieve vrouwen erg aantrekkelijk. Ben zelf meer uit de VVD categorie dus je zou het niet verwachten, maar voor een bohemian-achtige draai ik me nog wel even om.

Ben gek op: kleine voeten en brildragende vrouwen Laughing out loud
Haak af bij: dom geklets, slecht gebit en gore nagels. :?
Erg lelijk: kort geknipte vrouwen Crying


Posts [ 1890 ] Lid sinds [ 29/08/2004 ] Online [ nee ]

lekker bekkie,niet perse knap. maar anders hoef ik de rest niet eens meer te zien. kan ze grote borsten of kleine hebben, strak buikie of mollig, maakt me niks uit. lekker geil bekkie is het belangrijks