
Exit zwijmelfilm
Bosje rozen? Zwijmelfilm? Weg ermee. Deze mannen beweren per maand minstens één keer vaker aan hun trekken te komen sinds ze hun afkeer van afstoffen opdoekten.
En dat is nog maar het begin van de kracht van dit nieuwe afrodisacium. Uit het onderzoek, waar ook het gerenomeerde Kentucky Survey Research Center aan meewerkte, blijkt ook dat stellen waarbij de huishoudelijke taken evenwichtig zijn verdeeld, minder snel uit elkaar gaan en dat zij zich gelukkig voelen dan koppels waarbij de vrouw als enige met de ragebol in de weer is. En, niet onbelangrijk, vrouwen met een huishoudvriendelijke man gaan minder vaak vreemd. De ragebol als kuisheidsgordel dus.
Sokken wassen
Wat nu? Moeten we alle bezems uit de kast halen of blijven we ons Grote Leidsman, minister van Onderwijs en Emancipatie Ronald Plasterk, volgen die een tijdje terug beweerde dat mannen zelfs geen sokken meer hoeven te wassen.
Bookmark/Search this post with: